BUUKoviny 7

Tak a je tu další rok – snad už jste si taky zvykli a 2020 umíte napsat na první pokus. 👍 Jak jsme předem varovali, BUUKoviny jsou nepravidelník a do světa je vyšleme, jen když je o čem psát. Dnes se dočtete o novinkách v e-shopu: BUUkoviny Titulky na quiet book. Jak se nám změnila dílna, kdo je teď naše největší krasavice a u koho budeme probouzet tvořivého ducha. Tak jdeme na to!

Gender-free – titulky na quiet book pro všechny

Stále častěji jste nám psali o samostatné titulky na quiet book, a tak jsme si řekli, že je přeci nemusí mít jen ti odvážní, kteří nám napíší, ale můžeme udělat radost všem. V e-shopu tedy nově najdete i možnost dokoupit samostatnou titulní stránku s hradem, bagrem nebo létacím balónem. Součástí stránky je i postavička, takže přibude i nový člen BUUK domácnosti.👶 Díky zpětné vazbě od vás víme, že BUUKařům s nejdrobnějším stehem už začínají docházet nitě. Nově je proto také najdete na e-shopu🧵

Neděje se nic, ale vlastně pořád něco…

Taky máte občas pocit, že se vlastně nic neděje, nic nestíháte a pořád je jen kupa úkolů před vámi? 🆘 Na tohle je skvělé právě psaní BUUKovin, kde vám chceme shrnout, co se u nás děje. Najednou začneme pátrat, co se v poslední době stalo, a skoro s úžasem zjistíme, že to není zase takové nic, jak si myslíme. 🤓 Vezmeme to popořádku – ještě před Vánoci jsme si nadělili krabice krasavice.👑 Je to naše nová zasílací krabice, do které balíme vaše objednávky. Nejen že lahodí oku, ale povedlo se nám konečně se kompletně zbavit igelitových sáčků, fólie i izolepy, takže z ní má snad radost i příroda. 🌿 Zároveň se na ní můžete dovědět, odkud k vám vlastně BUUK putuje.
Koncem roku se nám povedlo dokončit náš projekt dalšího skladu. Bohužel se stalo to, co se dřív nebo později stane každému skladu – ať máte jakkoli velký prostor, stejně ho zvládnete okamžitě zaskládat. 🧰🧰🧰

Plány a sny jsou super, tak uvidíme…

Naše pozornost se nově zaměří i na „nejmenší tvořivce“ a už brzy přijdeme s něčím, co by si menší děti zmákly vyrobit samy. Nebojte, neznamená to, že necháme BUUK závisláky na suchu, že by neměli co šít. 😍 Pro ty tu máme v šuplíku další doplňkové stránky, které budeme postupně vydávat. Rozhodně se můžete těšit na neustále se rozšiřující výběr stránek k BUUKu, ale i úplně nové výrobky.

 

Všechny novinky a plány už jsme pomalu vyčerpali, ale nebylo by to ono bez slibovaného bonusu. Jako oslavu toho, že už na e-shopu najdete všechny titulky, tak při zadání kódu JEDNANESTACI získáte výhodu ve formě 2 + 1. 💰 Tedy pokud objednáte libovolné tři sady (sada plsti, pračka, postavičky, nebo kterákoli z titulek), a zadáte kód JEDNANESTACI, tak jednu z nich dostanete zdarma 👌.

BUUK tým 🤪

  • BUUKoviny jsou nepravidelný newsletter, který s nadsázkou informuje o dění ve světě BUUK.
  • Toto je pouze přepis newsletteru ze dne 18. 2. 2020 , slevy a jiné informace již nemusí být aktuální.
  • Ti odvážní z vás si mohou newsletter zaBUUKovat zde.

Starší díly BUUKovin najdete zde.