BUUKoviny 2019


BUUKoviny 1

První vydání drbů ze světa BUUK

BUUKoviny jsou nepravidelný newsletter, který s nadsázkou informuje o dění ve světě BUUK. Toto je pouze přepis newsletteru ze dne 29. 4. 2019, slevové kódy a jiné informace již nemusejí být aktuální. Pro čerstvé informace se přihlaste k odběru BUUKovinek.

Co to zase je?!?

Cože vám to právě přišlo za e-mail? Je to první vydání BUUKovin aneb náš první pokus o to, jak vás průběžně informovat, co se v BUUKu děje a na čem pracujeme. Neděláme si plané naděje, že to budete všichni číst dobrovolně, takže slavnostně přísaháme, že BUUKoviny vždy obsahují i nějaký bonus či slevu pro vás, fakt! Nebojte, protože většina z BUUK týmu má stále plný úvazek na péči o děti, rozhodně se nám nepodaří vás BUUKovinami bombardovat moc často nebo psát dlouhé pohádky. ZaBUUKujeme vám jen chvilku…

Podrobný návod na quiet book - univerzální pro holky i kluky

Bylo nebylo…. a už je!

Čemu jsme v posledních dnech/týdnech/měsících věnovali čas? Možná už jste o něčem slyšeli, takže jen v rychlosti: máme „nové“ krabice na BUUK, které mají supr design. Došlo ke změně loga BUUK, ale o největší radost se postaraly nové návody na quiet book – jsou barevné a hrozně krásné (jo, milujeme je a daly fakt zabrat). 


Při výběru BUUKu už si můžete vybrat ze tří variant – pro holky, pro kluky nebo univerzální. Jo a díky vám jsme dali nová jména postavičkám – BUUKI a BUUKČA. Došlo i k drobným změnám ve zpracování BUUKu, ale zas tak to s tím chlubením přehánět nebudeme.? Díky za všechny podněty, které nás posouvají dál, bez vás by to nešlo! ❤️

barevné plsti k výrobě quiet booku


Nové stránky quiet booku pro vlastní tvoření

Na vaše přání je už možné dokoupit stránky quiet booku pro vlastní tvoření i sadu barevných plstí, když se rozhodnete BUUK rozšiřovat dál podle svého. Inspiraci můžete najít i na BUUK Facebooku

Pozor, slíbená odměna za přečtení: Napiš do poznámky v objednávce „BUUKoviny“ a máš od nás dvě prázdné stránky ZADARA. ?

V březnu jste taky vyrazili mezi lidi – přesněji řečeno jste nás mohli potkat na veletrhu Tvořivá Olomouc a Kreativ Ostrava. My jsme si to fakt užili. ? Díky všem, kdo se za námi zastavil, byla to fakt legranda a dobilo nám to baterky! Na veletrhy se chystáme i na podzim, takže se máte na co těšit! 

Veřejné kreativní dílny BUUK na veletrzích

První BUUKoviny jsou u konce, ale když ratolesti dovolí, zkusíme pro vás něco sepsat třeba 1× měsíčně? Snad i vaše děti budou spolupracovat a stihnete to přečíst ? Chystáme toho hodně a příště vám přestavíme další velký krok….?
P. S.: Stále běží akce 2 + 1 quiet book ZADARA… ale pššt!

BUUKoviny 2

Druhé vydání drbů ze světa BUUK

V dnešním díle se dočtete z čeho že to máme obrovskou radost, dostanete dobře míněnou radu a nakonec vás seznámíme s celebritou. Jdeme na to!

BUUKoviny jsou nepravidelný newsletter, který s nadsázkou informuje o dění ve světě BUUK. Toto je pouze přepis newsletteru ze dne 29. 5. 2019, slevové kódy a jiné informace již nemusejí být aktuální. Pro čerstvé informace se přihlaste k odběru BUUKovinek.

Yesss! Pravidelně nepravidelné BUUKoviny jsou tu ?

V dnešním díle se dočtete z čeho že to máme obrovskou radost, dostanete dobře míněnou radu a nakonec vás seznámíme s celebritou. Jdeme na to!

BLOG – Ano, Ano, Ano, konečně jsme se dokopali, vytáhli témata ze šuplíku, dali si gin & tonic a pustili se do toho. Dalo nám to zabrat, ale při troše štěstí by to mohl být začátek něčeho velkého. Představa je taková, že by na jednom místě měla vzniknout studnice informací na téma Quiet Book. Jasně, jako výrobci BUUKu si taky přihřejeme polívčičku, ale záměrem je šířit osvětu o QB, ukázat jak, proč, inspirovat… Quiet Book je prostě fenomén a už teď máme v hlavě nápadů na tolik témat, že to nestihneme ani za rok.⏰

zdroj informací o výrobě BUUKu

A o čem že to bude?
Hlavním tématem bude tvoření. Tvoření aktivit, stránek, vazby…. No prostě všeho, aby z toho nakonec byl Quiet Book, úsměv, štěstí, hrdost na to že jste to dokázali.? Hned do začátku tak spouštíme seriál „Jak se šije Quiet Book“.
Články a recenze budou na blogu přibývat nahodile, ale slibujeme, že se budeme snažit být aktivní. Pokud máte námět na článek, připomínku, radu, napište nám na buuk@buuk.cz Buďte součástí světa BUUK!?

BUUK pro kluky i holky

Jak jsme slíbili, i dnes jsme si pro vás nachystali slevu. Tentokrát je to jméno dítěte zdarma. Napište do poznámky v objednávce „BUUKoviny“ spolu se jménem a máte od nás jméno zadara ?.
I nadále platí akce 2+1 zdarma. Stačí se tak domluvit mezi kámoškama a BUUK vás vyjde levněji.

recenze quiet book

A nakonec je tu slíbená celebrita. Klára – autorka blogu slaskoumama.cz Její blog určitě stojí za to sledovat. Mimo jiné má rozjetý projekt Quiet Book – barevná    auta?. Minulý rok jsme ji pozvali k nám do dílny a nakonec z toho kromě recenze BUUKu vzniklo i přátelství.
Díky za vše Klári.

BUUK tým, Jája

Na příště si pro vás chystáme zase nálož novinek, kromě dalších článků na blogu se tentokrát dostane konečně i na šití. ⏳

BUUK tým
?‍♀️?‍♂️?‍♀️

BUUKoviny 3

Nové postavičky jsou tu!

V dnešním díle představíme novinku, vysvětlíme jak se stát hvězdou, ohromíme známého návrháře a nakonec i prozradíme, kam NEpojedeme na dovolenou.

BUUKoviny – nepravidelný newsletter s nadsázkou prozrazuje, co je nového ve světě BUUK. Jedná se pouze o přepis newsletteru ze dne 17. 6. 2019 se spoustou výhod pro věrné, které se ale vztahují Pro čerstvé informace se přihlaste k odběru zde.

Je tu opět TA noc, kdy se v mejlu objeví BUUKoviny a je to zase pecka. V dnešním díle představíme novinku, vysvětlíme jak se stát hvězdou, ohromíme známého návrháře a nakonec i prozradíme, kam NEpojedeme na dovolenou. ☀️ Takže fanfáry a jdeme na to… Postavičky a sada oblečení Už v sadě BUUK je možné postavičky převlékat, což je super, ale co kdyby toho oblečení bylo víc? Jasně, jde se shopovat ? V této doplňkové sadě najdete dvě postavičky a hromadu oblečení. Je libo letní šaty, plavky, nebo třeba pláštěnu a holiny? To vše a ještě fůra dalšího oblečení je v sadě ve variantě pro holky i kluky. Je toho tolik, že jsme na to radši navrhli i samostatnou kapsičku která se hravě vejde do kabelky. Až příště bude vaše zlatíčko zase vyvádět v čekárně u doktora, stačí sáhnout do kabelky a jste za hvězdu! 

doplňky do quiet booku

BLOG – zaručeně nej informace ze světa BUUK Malou představu o nové sadě postaviček a oblečení už asi máte, ale pokud vás zajímají podrobnosti, stačí kouknout na blog kde je popsaný každý detail. Najdete tam články od Any, která vám ukáže jak jen s minimem úsilí udělat každý kousek outfitu unikátní. Stačí změnit barvu nitě, bodnout sem, tam, jiný steh a i Gucci by koukal, co vám vzniká pod rukama. Buďte originální, buďte své! ? Výzva: Pošlete nám fotky a my uspořádáme módní přehlídku, která změní BUUK svět! Tradičně je v BUUKovinách i nějaká ta sleva, takže abychom vám usnadnili rozhodování, zda třeba postavičky potřebujete (což ano), tak při zadání hesla BUUKoviny budete mít při platbě na účet poštovné na pobočky Zásilkovny ZADARA.

sada oblečení quiet book

Důležité věci už víte, takže na co se můžete těšit příště? Léto už je fakt tu a tak vám příště napíšeme, jakou má BUUK v plánu dovolenou. Možná to zní překvapivě, ale ne, do Chorvatska za žraloky nejedeme. Naše dovolenka je fakt BOMBA a navíc nás na ní můžete i navštívit ? Pokud jsme vám nasadili brouka do hlavy, zůstaňte na příjmu, příště to na vás vybalíme!

BUUK tým
?‍♀️?‍♂️?‍♀️

BUUKoviny 4

Jedeme na Colours of Ostrava!!!

V dnešním díle se dočtete, jak dlouho se nám budou kupit objednávky než se k nim někdo dostane, co budeme na dovolené nosit na hlavě a kde dostanete kafe/čaj zadara. Tak jdeme na to!

BUUKoviny jsou nepravidelný newsletter, který s nadsázkou informuje o dění ve světě BUUK. Toto je pouze přepis newsletteru ze dne 10. 7. 2019, slevové kódy a jiné informace již nemusejí být aktuální. Pro čerstvé informace se přihlaste k odběru BUUKovinek.

Prááázdniny jsou tady a BUUK jede na dovolenku ⛱ V dnešním díle se dočtete, jak dlouho se nám budou kupit objednávky než se k nim někdo dostane, co budeme na dovolené nosit na hlavě a kde dostanete kafe/čaj zadara. Tak jdeme na to!

BUUK jede na Colours of Ostrava !!! 17-20/7/2019


Jooo je to tak, dostali jsme pozvánku na Coloursech vystupovat…👩‍🎤 Ehm, jako že vystavovat a dělat workshopy a dílničky pro děti. No a my řekli, že to berem! 👍 Takže vyrážíme v plné sestavě včetně betatesterů 😈👹👺 si to pekelně užít, bude to dobrodrůžo. Pokud chcete vidět, kdo „stojí za BUUKem“, tak za námi přijďte na stánek v ČEZ Family parku.

BUUK na Colours of Ostrava


Uvidíte nevídané…
Nachystali jsme si pro vás program pro děti i dospělé, takže za námi doražte ať s dětmi, tak i bez nich! U nás si to užije kdokoli. Čeká vás výroba super čelenek – jak tvrďáckých indiánských, tak krásných květinových🌸, které rozhodně nejsou jen pro děti. Máme v plánu je celou dobu nosit na hlavách, takže nás snadno poznáte v celém areálu 🤩
Můžete si u nás zkusit ušít i nějaké typické BUUK produkty, pokecat, nebo se zeptat jak ušít Quiet Book. Dáme si kafe a všechno to proberem ☕️. Budeme sebou mít i hotové BUUKy, takže si je můžete řádně prohlédnout, osahat, vyzkoušet… Samozřejmě sebou bereme i BUUKy a doplňky k prodeji a to včetně podpultové novinky ‼️

BUUK čelenky

Tak už víte vše podstatné, stačí si jen sbalit a vyrazit! V příštích BUUKovinách 📖 se dozvíte, jak jsme si to užili a snad budou i nové články na blog 🙏

Zdař BUUK v Ostravě 
T+A+R+V  👨👩👧👶
T+J+A  🧔👧👶

BUUK čelenka

BUUKoviny 5

BUUKoviny jsou nepravidelný newsletter, který s nadsázkou informuje o dění ve světě BUUK. Toto je pouze přepis newsletteru ze dne 10. 10. 2019, slevové kódy a jiné informace již nemusejí být aktuální. Pro čerstvé informace se přihlaste k odběru BUUKovinek.
 
Prááázdniny jsou v čudu a upřímně, ani nevíme jak. Ono je vlastně i září pryč… who cares? 🤭Máme sice pocit, že se nic moc nestihlo, ale opak je pravdou. Pohodlně se usaďte, na následujících řádcích se dozvíte, proč se babičky smějí od ucha k uchu, jak jsme zvládli Vánoce v srpnu i to, jak měl ČEZ namále 👀.

dílnička Colours of Ostrava

Deníček z Colours of Ostrava

Ani nevíme kde začít… naposledy jsme psali, že pojedeme na Colours of Ostrava, a normálně, jsme tam fakt jeli! Byla to supr akce a na pohodu ji zmákli i naši betatesteři, díky broučci 😘. Naprosto skromně a bez jakéhokoli chlubení musíme přiznat, že čelenky měly fakt úspěch – vypadalo to, jako kdyby indiáni obsadili ČEZ Family park 💪 . Samotou jsme v dílničce určitě netrpěli, spíš jsme občas byli jako to klaunské autíčko plné lidí🤡. Moc nás potěšilo, že jste za námi i cíleně přišli na pokec a slíbené kafe, fakt to byla skvělá atmosféra.

BUUK čelenky Colours of Ostrava

Prázdniny a okurková sezóna – zapomeň BUUKu!
 
Coloursy jsme zmákli a naivně si mysleli, že teď (přece!) bude ta klidnější část roku – haha. Plán na léto byl jasný – užívat krásného počasí, dodělat nějakou novou stránku BUUKu a velké opravy a úpravy dílny🔨.  Pomalu ale jistě nám naše dílna začíná být těsná, tak nastal ideální čas, zabrat i tu poslední volnou místnost  a udělat z ní další sklad🏗. Najeli jsme do „montérkového režimu“ a těšili se na dovolenou na maltě, protože teď bude přece ta klidná okurková sezóna🥒. Haha, Murphy na to má určitě nějaký zákon… no prostě trochu to nevyšlo… Přesně ve fázi poklidného postávání u míchačky přišla smršť objednávek, která nám shodila server a my mysleli, že na nás útočí hackeři z Číny🥢.
No nebudeme to rozepisovat, jako lovestory 🥰, kde vám na konci i slza ukápne, ale ve zkratce se stalo následující: Herečka Marie Doležalová ušila BUUK pro dceru Alfrédku k prvním narozeninám a zveřejnila to na svém Instagramu, za což opravdu moc a moc děkujeme🤝. Utrousila i vlídná slova, nás to zahřálo u srdíčka a to jsme ještě ale netušili, jak velkou moc mají sociální sítě. Během pár dnů nám přišlo víc objednávek než za předchozí Vánoce🎄! Hold, začátek měsíce byl fičák, ale řekli jsme si, že velký zájem přeci není důvod k pomalejšímu vyřizování objednávek a tak jsme to vzali jako výzvu a zkoušku toho, co vydržíme. Byla to dřina, ale nakonec jsme to zvládli, hold okurková sezóna…😴

rekonstrukce dílny, rozšíření našeho skladu

BUUK se stále vyvíjí (i když se tomu bráníme)

Hrozně rádi, bychom si chtěli říct, že BUUK jako takový už je finálně hotov, nebudeme do něj rýpat a budeme se věnovat třeba právě dalším stránkám nebo jiným věcem, ale… když jsou taková lákadla, tak prostě nejde odolat 🍨. Takže BUUK má teď dvě super změny. První přišla jako nápad od vás a je skvělý – nově už totiž máte na BUUKu přímo prostor, kam můžete vyšít, kdo BUUK vyrobil. Třeba „S láskou babička Alena“. Nejedné z toho jistě srdce zaplesá 🤗.
Druhá změna jsou české knoflíky. Dlouho jsme je sháněli, ladili, testovali…  Hlavní je, že jsou konečně tady a my s velkou radostí  můžeme prohlásit, ano BUUK má vlastní knoflíky. Tím je naše cesta za 100% českou galanterií završena. Víc česky už to nejde 💪.

české knoflíky do BUUKu

Každé BUUKoviny pravidelně přináší našim věrným nějakou tu slevu, tentokrát po zadání kódu BUUKoviny máte poštovné přes Zásilkovnu ZADARA. Můžete tedy doobjednat nějakou tu drobnost z eshopu. Jaké bylo BUUK léto už v kostce víte ✅. Teď nás čeká konečně dodělání nového skladu a ano, jak už s našich sociálních sítí tušíte, máme pro vás první z doplňkových stránek s pračkou. Nebojte, příští BUUKoviny to určitě vykecají a přinesou opravdové novinky na které čekáte. Čekání si můžete zkrátit na blogu. 🐌

BUUK tým

pohoda na Colours of Ostrava

BUUKoviny 6

Je to jen chvilka, co jste dočetli jedny BUUKoviny, a už jsou tu zase další. Makáme a doháníme resty, ale nebojte, toto tempo rozhodně neudržíme dlouho🏋️‍♀️. Dnes se dozvíte, co se o víkendu dělo v „hlavním městě Hané“, kam že to ještě letos pojedeme, ale hlavně, jak naučit chlapy prát a žehlit 🧙‍♂️.

nová stránka s počasím a pračkou

PERU, PEREŠ, PEREME, …

Dlooouho jsme vás napínali, ale konečně JE TO TU! 😍 V našem e-shopu na vás čeká doplňková stránka BUUKU s pračkou. Praní tak bude chvíli znamenat zábavu i pro ženy. Jedná se o první možnost rozšíření BUUKu – na stránce najdete pračku, skříň, prádelní koš a i další oblečení, kdyby BUUKI a BUUKČA nestíhali prát dost rychle, tak ať mají co na sebe. Jsou tam i vychytávky jako žehlička, aviváž nebo okno, kde lze měnit počasí. Je třeba našim milovaným vysvětlit (obvzlášť důkladně je třeba vysvětlit klukům, ještě důkladněji tatínkům), jak se vlastně stane, že ve skříních dorůstá komínek s čistým prádlem.🦸‍♀️🦸‍♂️ Více informací k pračce najdete v BUUK e-shopu.

nová stránka s pračkou

BUUK na Tvořivé Olomouci

Víkend jsme strávili „za kopcem“ v Olomouci (nebo jaký správný termín takto použít na Hané?). Dvoudenní kreativní akce Tvořivá Olomouc byl opět skvělý zážitek🙃. Vyrazili jsme s novou veletrhovou posilou Ivkou, která se vám věnovala v dílničkách. Díky BUUKu se v Olomouci zvýšil výskyt indiánů a krasavic v čelenkách, moc vám to slušelo.👍  První kusy pračky se líbily tak, že jsme je vyprodali, ale nebojte, další máme už na e-shopu. 
Atmosféra na akci byla naprostá pohoda… a těch dětských úsměvů, když si u nás mohly pohrát! No co vám budeme vykládat, takovéto akce jsou opravdu za odměnu🎁. Posíláme speciální díky skvělé partě organizátorů, bez vás by to nešlo! Letos v listopadu nás čeká ještě jedna akce, a to Kreativ Ostrava (14.– 17. 11.). Tam budeme taky řádit i s čelenkovou dílničkou, takže se máte na co těšit a můžete se přidat do BUUK kmene.  👨‍👩‍👧‍👦

BUUK na Tvořivé Olomouci

Co se děje pod pokličkou

Ať máte zase trošku info, co se u nás děje, tak tady jen několik krátkých zpráv z BUUK dílny. Je vymalováno,🎨 tedy vedlejší místnost je vymalovaná a snad se brzy dočká i regálů. Jsme na sebe až hrdí, jak rychle jsme zvládli vše totálně zaskládat. 📦📦📦📦📦
Rádi vše postupně vylepšujeme, takže teď máme na mušce nové zasílací krabice. Nejen že budou krásné, ale hlavně také bytelnější a obejdou se bez používání izolepy🌳❤️. První prototypy dopadly skvěle a už se moc těšíme, až vám představíme finální obal.

malujeme ve skladu

BUUKoviny se blíží ke konci, ale ani tentokrát vás neošidíme o slevový kód pro věrné čtenáře📖. Než se vrhnete na objednání pračky, tak by se vám mohl hodit kód: CTUBUUKOVINY, díky kterému při objednávce nad 500 Kč, získáte  dopravu na zásilkovnu zdarma.

BUUK tým 🤪

BUUK tým, Jája a Tom

BUUKoviny jsou nepravidelný newsletter, který s nadsázkou informuje o dění ve světě BUUK. Ti odvážní si ho mohou zaBUUKovat zde.
Novější díly BUUKovin také k dispozici.