Látková či textilní knížka vás může doprovázet na všech cestách s vašimi dětmi. Zabaví je natolik, že zapomenou na obvyklé rozmary, které nám znepříjemňují cestování

Lehounká textilní knížka na cesty, která děti zabaví

Kdo máte malé děti, víte, že cestování s nimi není žádná zábava. Proto je každý rodič vděčný za cokoliv, co je dokáže co nejdéle zabavit. Ať už cestujete vlakem, autem, letadlem, či lodí, taková textilní knížka se vždy hodí.


Velkým plusem knih BUUK je jejich rozmanitost, díky níž zaujmou i ty nejmenší. Už odmala tak můžete podporovat dětskou fantazii a představivost

Velká kniha pro malé děti aneb 1001 příběhů v 1

Víte, co je na téhle textilní knize pro děti nejúžasnější? Je to návrat k jednoduchosti. Dnešní děti jsou tak přehlcené spoustou různých hraček, že pokud to nemá pět různých funkcí a není na to pořádná reklama v televizi, tak to má poměrně vysokou šanci zapadnout. Jaké kouzlo je v téhle knize z textilu, že jí něco takového nehrozí?


Moje první knížka

Moje první knížka

Moje první knížka byla měkká a barevná. Dokonce ručně šitá od maminky :-). Prostě jedinečná a nezapomenutelná.


Quiet book komponenty na výrobu knihy pro děti

Quiet Book komponenty

Pokud chceme mít něco opravdu originálního, k čemu navíc budeme mít citovou vazbu a bude to splňovat všechny naše představy, nezbývá než si to vyrobit.☺ Nejen na buuk.cz, ale i na dalších (českých i zahraničních) webech najdete spoustu návodů a tipů, jak vyrobit quiet book. Určitě není od věci je zhlédnout, zejména pokud jde o váš první pokus.


Provlékačky aneb šití bez jehly a nití

Provlékačky aneb šití bez jehly a nití

Provlékačky jsou krásné obrázky do ruky, s kterými se dá hrát nebo vyzdobit pokojíček. Provlečou si ho děti samy a s radostí či lehkostí. Zvládnou to i kluci. Je to lehčí než přišít knoflík.


BUUK quiet book – šitá kniha pro miminko

BUUK – šitá kniha pro miminko

„Představ si, že mám v bříšku zatím úplně malinkaté miminko.“ 

Takhle nějak se Prokůpek (7 let) dozvěděl, že bude mít sourozence. Měl velikou radost, až mě to překvapilo a dojalo. Jeho situace není totiž zrovna jednoduchá.

Další