Liščí výzva 2 - agenti FBL

Liščí výzva 2 - agenti FBL

Liščí výzva II - agenti FBL byla společná hra mezi našimi fanoušky a námi probíhající v říjnu 2021. Neuvěřitelný zájem o akci způsobil celosvětové výpadky sociálních sítí. Ale pssst, lišky za to určitě nemohly... Asi...


Vítání občánků, jak by si ho přály maminky

Vítání občánků, jak by si ho přály maminky

A je to tady… moje miminko už bude přivítaným občánkem! Ach jo, jak to letí... Jenže co zase dostaneme? Rozčiluje mě plýtvání a zbytečnosti vyrobené kdo ví kde a z čeho. Nechci zase další dečku, knížku nebo hračku, toho už máme doma mraky i po starších dětech. Chtěla bych něco osobního na památku a taky aby to bylo vyrobený u nás a né v Číně...


Liščí výzva 1 - jak to všechno začalo

Liščí výzva 1 - jak to všechno začalo

Byl březen 2021, Covidu všude mraky a s ním měsíční zákaz pohybu mimo katastr obce. Zavřené školky, v tu chvíli nejen zdroj obživy pro firmu, ale i útočiště našich dětí. Co ted? Strach o zachování zdravého rozumu sílil, sedět doma a nudit se nám nepřipadalo jako řešení… A pak nám to došlo, Liščí výzva! Základní myšlenka byla jednoduchá – pošleme vám zadara liščí rodinku, vy si ji provléknete. Postupně budeme zadávat úkoly, kde se s liškami vyfotíte, abyste měli vždy důvod k novému výletu. Geniální! Jsme si mysleli. Chvilku.


Šicí nebo provlékací BUUK?

Jaký BUUK si mám vybrat?

Jaký BUUK si mám vybrat? Ten šicí, nebo raději provlékací? V čem se liší, v čem jsou stejné, pro koho jsou určené a proč vlastně existují oba dva? Článek o tom, jak vybrat ten pravý BUUK.


Zábavná knížka na cesty

Lehounká textilní knížka na cesty, která děti zabaví

Kdo máte malé děti, víte, že cestování s nimi není žádná zábava. Proto je každý rodič vděčný za cokoliv, co je dokáže co nejdéle zabavit. Ať už cestujete vlakem, autem, letadlem, či lodí, taková textilní knížka se vždy hodí.


Velká kniha pro malé děti

Velká kniha pro malé děti aneb 1001 příběhů v 1

Víte, co je na téhle textilní knize pro děti nejúžasnější? Je to návrat k jednoduchosti. Dnešní děti jsou tak přehlcené spoustou různých hraček, že pokud to nemá pět různých funkcí a není na to pořádná reklama v televizi, tak to má poměrně vysokou šanci zapadnout. Jaké kouzlo je v téhle knize z textilu, že jí něco takového nehrozí?


Moje první knížka

Moje první knížka

Moje první knížka byla měkká a barevná. Dokonce ručně šitá od maminky :-). Prostě jedinečná a nezapomenutelná.


Quiet book komponenty na výrobu knihy pro děti

Quiet Book komponenty

Pokud chceme mít něco opravdu originálního, k čemu navíc budeme mít citovou vazbu a bude to splňovat všechny naše představy, nezbývá než si to vyrobit.☺ Nejen na buuk.cz, ale i na dalších (českých i zahraničních) webech najdete spoustu návodů a tipů, jak vyrobit quiet book. Určitě není od věci je zhlédnout, zejména pokud jde o váš první pokus.

Další