Tvoříme pro děti - Postavičky a sada oblečeníDnes vám chci představit naprosto geniální výrobek od BUUKU. Jsou to FILCOVÉ OBLÉKACÍ POSTAVIČKY. Sada obsahuje vše potřebné k ušití postaviček a jejich oblečení. Pojďte se podívat podrobněji.
Co sada obsahuje:

V balení najdete filcové dílky k ušití postaviček a mnoha kousků jejich oblečení. Součástí je i praktická látková taštička.

Postavičky a sada oblečení

Jak na výrobu:

Dle návodu ušijete dvě postavičky. Můžete si vybrat jejich pohlaví, barvu i délku vlasů či barvu očí. Od všeho je vždy více kusů, takže můžete různě kombinovat.

Buuki a Buukča

Ze zbývajících kousků ušijete postavičkám oblečení a boty. Opět můžete volit různé barevné kombinace. Vše je promyšlené do posledního detailu. Součástí je oblečení i boty pro různé počasí i příležitost.

Sada oblečení

Plstěné oblečení

Skvělou vychytávkou je i filcová taštička na knoflík, díky které celou hračku jednoduše přenesete. Je to ideální hra na cesty. Sada je malá a lehká, vejde se do každého batůžku nebo kabelky.

Sada oblečení a postavičky

Jak si hrát

Na oblečení a boty zezadu našijete poutka, díky kterým jednotlivé kousky navlečete na postavičky.

Postavičky ze zadu

Sada se dá využít i k různým tematickým hrám. Můžete si s dětmi povídat o počasí a vhodném oblečení. Můžete trénovat barvy nebo s postavičkami hrát příběhy.

Postavičky BUUK

Hrou s postavičkami děti trénují jemnou motoriku, trpělivost a soustředěnost. Rozvíjí také fantazii a slovní zásobu.

Sada oblečení  a postavičky

Sadu k vytvoření oblékacích postaviček můžeme jedině doporučit. Menším dětem díky ní vytvoříte krásný dárek. Větší děti se mohou už samy zapojit i do tvoření. Hra se hodí na doma i na cesty.


Tento článek napsala na svůj blog Tvoříme pro děti Lucie, která je maminkou dvou dětí Martínka a Markétky.