Liščí výzva 1 - jak to všechno začalo

Akce ukončena další Liščí výzvy najdeš na: buuk.cz/lisky 

Byl březen 2021, Covidu všude mraky a s ním měsíční zákaz pohybu mimo katastr obce. Zavřené školky, v tu chvíli nejen zdroj obživy pro firmu, ale i útočiště našich dětí. Co teď? Strach o zachování zdravého rozumu sílil, sedět doma a nudit se nám nepřipadalo jako řešení… A pak nám to došlo, Liščí výzva! Základní myšlenka byla jednoduchá – pošleme vám zadara liščí rodinku, vy si ji provléknete. Postupně budeme zadávat úkoly, kde se s liškami vyfotíte, abyste měli vždy důvod k novému výletu. Geniální! Jsme si mysleli. Chvilku.

Upřímně, jsme to moc nedomysleli.

Tak předně nám mohlo dojít, že když dáme na net něco ZADARA, tak si o to napíšete. Né jedna, né deset, stovky z vás si psaly o Lištičky. Fakt nás to šokovalo. Náš e-shop dostal pěkně zabrat, sem tam něco spadlo. Hláška „dodělám aktuální objednávky a půjdu se vyčůrat“, byla beznadějnější, než se mohlo zdát. Objednávky přibývaly rychleji, než jsme je byli schopni balit. Situaci zachránilo zpoplatnění za příspěvek na poštovné.

Taky jsme neměli žádný příběh, zezačátku jsme si vážně mysleli, že lišky pošleme pár lidem, zajdeme někam na procházku, vyfotíme se, no a konec. Nic víc v tom nebylo. Takže jsme po pár dnech rychle dodělali i příběh, napasovali ho na dosavadní průběh a tvářili se, že to máme pod kontrolou.

Nakonec to ale dopadlo skvěle, fotky na sítích byly vidět a určitě jsme se nenudili. Také jsme rozdali hromady slev, za každou nasdílenou fotku 100 ,–. Některé z vás jich poslaly i víc než 10...

Bylo vidět, že některé z vás focení chytlo a do osudu liščí rodinky jste se vžili naplno. 

Liščí výzva

2.březen 2021

S dětmi tři týdny jen v obci? Jako furt? Žádná školka, škola ani babička? To bude teda výzva!

Vezmeme lišky každý den na procházku a postupně to tu u nás prošmejdíme od značky k značce. To by bylo, abychom neobjevili nové cíle pro naše procházky. Zítra se vám pochlubíme, co lišky objevily na své první průzkumné výpravě.

Přidejte se k nám a také se pochlubte, kam jste se s liškami dostali, co jste viděli, čemu se zasmáli. Lišky všech obcí, spojte se!

3. Březen 2021

Liščí výzva!

Tato fotka vznikla kousek od dílny u nás v Zábřeze. Zítra to už tak snadné mít nebudeme. Předsevzali jsme si, že pokaždé vyrazíme někam jinam a pokusíme se objevit nová místa k našim procházkám. Taky jsme si na vás vymysleli, že budete mít určitě oooohromnou radost, pokud si to společně trochu ztížíme nějakým zadáním, které se budeme snažit splnit.

Je nám jasné, že lišky většina z vás ještě nemá v ruce, tak to budeme prvních pár dnů trošku flákat a budeme si chodit fotit kam se nám zachce... hmm, v rámci obce...

 

Zprávy pod čarou:

Liščí výzva se podařila a lištičky dnes nestíháme ani balit. Upřímně jste nás trochu překvapili. Těch žádostí je tolik, že se toho trochu děsíme. Snad nepřijdeme na buben. Hlavně nás v tom prosím, prosím nenechte a sdílejte o sto6.

4. Března 2021

Liščí výzva:

Další den a další fotka z míst, kde to dobře známe. Taky vás vaše ratolesti občas překvapí svou „moudrostí“? Kde jsou ty časy, kdy nám zobali z ruky.

V pátek nás čeká poslední „odpočinková“ výprava bez nějakého konkrétního cíle. Večer pak zveřejníme zadání Liščí výzvy pro sobotní procházku. Už teď se těšíme, nechte se překvapit.

 

Zprávy pod čarou:

Tak dneska to bylo v dílně fakt brutální. Těch žádostí o lištičky je tolik, že to brzo budeme muset nějak redukovat. Ještě nevíme jak přesně, ale koketujeme s myšlenkou nějakého dobrovolného příspěvku, losování, omezeného množství nebo tak něco. I ten příspěvek je dnes takový trošičku odfláknutý, tak nám to odpusťte. Jo a hlavně nás v tom, prosím, prosím nenechte a sdílejte fotky o sto6.

5. Března 2021

Příběh začíná

Hlavní nora pod BUUKem je ta největší liščí nora široko daleko. Její obyvatelé, Lištičky, v ní žijí spokojeně již celé věky. Jsou to tvorové velmi pohodlní, a tak jejich nora doslova praská ve švech z nadbytku sedaček, lehátek, houpacích sítí, dek a hlavně polštářků. To jejich lenošení došlo tak daleko, že velká liščí rada, moudrá a náležitě lenošná, rozhodla, že je načase založit nory nové a uvolnit tak místo na více polštářků. Ten nápad se mladým, nezkušeným, ale velmi zvědavým lištičkám zalíbil. Cesta do světa je lákala a obavy ohledně nepohodlí na cestách liščí rada rozprášila tvrzením, že v lidském světě jsou celé hromady polštářků a hodných lidí, kteří se o ně jistě postarají. Celá akce dostala příhodný název „Liščí výzva“. A tak se celé rodiny lišek hlásily, že vyrazí hledat ta nejlepší místa pro nové nory. Slíbily, že se stanou horlivými průzkumníky, kteří budou své objevy pravidelně hlásit do Hlavní nory. Náhoda tomu chtěla, že na cestu do světa vyrazili zrovna v době Lockdownu a uvízli v…. no ehm... u vás.

Tak co? Už se k vám Lištičky vetřely a sedí na hromadě polštářků? Kamarádí se nebo jsou odtažité? To se dozvíme z vašich fotek tento víkend.

Hlavní úkol, ale lištičky teprve čeká. Zvládnete jim s dětmi pomoci? Pozor, už jsou tu instrukce...

Hlavní Nora:

Kde, že jste to Lištičky uvízly? Během následujících dnů zjistěte, kde jste a dodejte fotku s názvem obce třeba na ceduli, zastávce... Další instrukce dostanete v pondělí večer. Hlavní nora KONEC

---------------------------------------------

Zprávy pod čarou:

Hlavní zpráva dne je ta, že lištičky už nejsou zadara. Prostě jsme to už nezvládali. Nově za lištičky účtujeme 30,- na poštu, obálku... prostě základní minimum. Kdo chce, má možnost přispět i víc dle vlastního uvážení. Dnes už je to hrozně dlouhé, tak končíme, ale zítra nebo v neděli doplníme další detaily, které vás jistě zajímají.

7. Březen 2021

Liščí výzva:

Lišky hlásí do Hlavní nory:

Rodinka, kterou jsme si ochočili, je hodná. Jen vysvětlit jim, že potřebujeme k ceduli, je nad naše síly. Prostě to nedokáží pochopit. Místo toho nás dnes zatáhli k obří noře?! Naštěstí ta potvora, co v ní žije ,byla asi přežraná a jen prosvištěla kolem. Jestli zítra budou zase zlobit, tak se stěhujeme.

Na úkolu zjistit název katastru budeme dále pracovat! Lištičky KONEC

---------------------------------------------

Zprávy pod čarou:

O víkendu jsme se poradili ohledně školek a dalších organizací, které nás bombardují dotazy na lišky. Závěr je takový, že lištičky můžeme dodat i ve větším množství, takže klidně doporučte lištičky k distanční výuce i ve vaší MŠ, více info na: https://buuk.cz/listicky/

8. Března 2021

 

Liščí výzva:

Lišky hlásí do Hlavní nory:

Rodinka je zdárně ochočena, dnes už nás vzali přesně tam, kam jsme potřebovali. Děti nám pomohly s hledáním a podařilo se splnit hlavní úkol. Už víme, že jsme v Zábřeze. Naštěstí to nebyla Moskva, trochu nás zmátla ta hrozná zima a sníh... Tento katastr se zdá být vhodný k dalšímu průzkumu. Čekáme na jaro a další instrukce – Lištičky KONEC.

Hlavní Nora:

Gratulujeme ke splněnému úkolu. Za odměnu si můžete od lidí vyškemrat odměnu. Vašim novým úkolem je do zítřka zjistit, jestli se v katastru nachází vhodné zdroje vody pro založení nové nory a doložit fotku. Průběžně monitorujte i chování Rodinky a hlaste vše podezřelé – Hlavní nora KONEC.

A co vaši liščí průzkumníci? Splnili první úkol?

 

Lišky všech obcí, spojte se!

---------------------------------------------

Zprávy pod čarou:

Nově jsme se pokusili zaměřit na to, jakým způsobem FB a IG funguje a co můžeme udělat pro to, aby jsme fotky z výzvy měli na jednom místě a zároveň i zvýšili dosah celé výzvy. Asi jsme to na začátku nedělali úplně dobře, ale slibujeme, že se polepšíme. V zásadě je to snadné, komentujte, sledujte profil BUUK, dávejte lajky viz sekce o sdílení výzvy.

 

9. Března 2021

 

Liščí výzva:

Lišky hlásí do Hlavní nory:

Zdroj vody objeven! Testovali jsme její nezávadnost asi dvě hodiny, ale pro jistotu test raději zítra zopakujeme. Chtělo by to zbudovat lepší přístupovou cestu, třeba skluzavku... Co se týče rodinky, jsme trochu zmatené. Zdá se, že jejich smečku řídí muž, alespoň to tak dnes říkal. Něco na tom ale nehraje, budeme je dále zkoumat. Jaro stále v nedohlednu, tak pošlete alespoň další instrukce - Lištičky KONEC

Hlavní Nora:

Chválíme vaše nasazení a přístup, jakým jste se do toho ponořily, jen tak dál. Vašim zítřejším úkolem je zjistit vhodné místo pro zbudování pozorovatelny. Místo by mělo mít dobrý výhled do kraje. Nezapomeňte pořídit fotku. Pokračujte v pozorování muže i rodinky, hlaste vše podezřelé - Hlavní nora KONEC

 

Lišky všech obcí, spojte se!

---------------------------------------------

Zprávy pod čarou:

Jste skvělí, jako fakt Posíláte mraky fotek, píšete nám, voláte... Prostě to nadšení je doslova hmatatelné.

Lišky všech obcí se spojily, teď jsme jedna smečka.

 

10. Března 2021

Liščí výzva:

Lišky hlásí do Hlavní nory:

Děti si nás od rána mačkaly v rukách a těšily se až vyrazíme na cestu. Celou situaci, ale komplikovala maminka, která vydávala jeden rozkaz za druhým. Co bylo zajímavé, tak ji občas někdo i poslouchal. Vzhledem k tomu, že muže neposlouchá nikdo, přikláníme se k názoru, že to budou ženy, kdo řídí smečku. Když jsme se konečně vydali na cestu, tak najít místo pro pozorovatelnu už bylo snadné. Z rozhledů až zrak přecházel a počasí už konečně připomíná jaro. Čekáme na další instrukce - Lištičky KONEC

Hlavní Nora:

Výborně, váš katastr zatím vypadá nadějně. Je třeba ale zjistit, jestli u vás nečíhá na lištičky nějaké nebezpečí. Do zítřka pošlete fotky možného nebezpečí, ale opatrně. Muže jsme z dodaných informací vyhodnotili jako nezajímavého, zaměřte pozornost na zbytek rodinky a i nadále hlaste vše podezřelé - Hlavní nora KONEC

 

Lišky všech obcí, spojte se!

---------------------------------------------

Zprávy pod čarou:

K liškám asi nic extra nového a tak je prostor něco prásknout na nás. Věděli jste třeba, že kafe u nás v dílně dělá zásadně šéf? Objednává, váží, mele, šlehá... no je to úplná věda, ale výsledek je prostě BOŽÍ. Lištičky vám o tom určitě časem přinesou podrobné info.

 

11. Března 2021

Liščí výzva:

Lišky hlásí do Hlavní nory:

Všechno špatně, zima je zpět! Mrzne, sněží prostě hnus. Toto už jako není vtipný. Jako fakt se v tom nedá pracovat. Vyřiďte těm, co řídí počasí, že takto teda ne! Jasný?

Zmrzlá žena skáče kolem dětí a snaží se jim narvat šály, čepice, rukavice... Co na tom máme asi vypozorovat? Pletací vzory? Se divíme, že s námi vůbec někam šli...

No, naštěstí jsme stihly pátrat po nebezpečí už včera a nemáme moc dobré zprávy. Posíláme foto a čekáme na další instrukce, a to jaro chceme zpět! Lištičky KONEC

Hlavní Nora:

To počasí je v řešení, máme to asi zavirovaný. Lesy České republiky a lidí všeobecně se bát nemusíte, zařídili jsme jim očkování a střelivo si nemají kde koupit. Do zítřka pošlete fotky místní dominanty nebo zajímavosti, ať si uděláme lepší představu o vašem katastru. Pokračujte ve sledování rodinky. Hlavní nora KONEC

 

Lišky všech obcí, spojte se!

---------------------------------------------

Zprávy pod čarou:

Dnes se nám ozvalo pár lidí ohledně počtu lištiček co posíláme poštou, takže: V liščí výzvě od nás dostanete tři Lištičky. Lišáka tak nějak nemáme, ale možná to do budoucna dořešíme. Pokud by jste chtěli zaslat více sad na Liščí výzvu, je třeba si o ně napsat do poznámky.

 

12. března 2021

Liščí výzva:

Lišky hlásí do Hlavní nory:

S tím počasím jste se moc nevytáhli, naštěstí už alespoň nesněží. Děti stávkovaly, že ven jako fakt nepůjdou, mamka s povděkem přikyvuje, že si budou hrát raději doma, v teple, poblíž nabíječky... No to nééé, to by teda nešlo! Úkol zněl jasně... Zahájily jsme útok na city upřeným, hlubokým pohledem a připomněly dětem, že potřebujeme jejich pomoc. Děti asi po dvou vteřinách změnily názor a táhly na chodbu překvapenou maminku, že už je čas jít na tu procházku. Maminka měla oooohromnou radost. Lištičky KONEC

Hlavní Nora:

O vaší mazanosti se jednou bude psát v knihách, dobrá práce! Jako další úkol do pondělka postavte z dostupných materiálů pozorovatelnu či rozhlednu a vyhlížejte jaro. Do té doby se nám pochlubte, co děláte, když jste doma. Hlavní nora - KONEC

 

Lišky všech obcí, spojte se!

---------------------------------------------

Zprávy pod čarou:

U všech členů našeho týmu se definitivně projevila tzv. liščí diagnóza. Lišky s námi vstávají, snídají, obědvají, večeří, chodí s námi do dílny i na procházky, mazlí se, koupou a večer mají tu drzost zabrat nám větší půlku postele. I když nám z nich už trošku hrabe, tak nás to pořád neskutečně baví!

 

15. Března 2021

Liščí výzva:

Lišky hlásí do Hlavní nory:

Na chvíli se vám to jarní počasí podařilo, ale pak jste se v tom museli zase šťourat, že? No nic, zvykneme si. S definitivní platností je jisté, že rodinu neřídí muž, ale nově přidáváme poznatek, že žena to také není. Zbývají děti, budeme je bedlivě sledovat. Co se rozhledny týče, byla to hračka. Děti propašovaly kostky v baťůžku a já na stavbu dohlížela po odborné stránce. Lištičky KONEC

Hlavní Nora:

Rozhledna se nám líbí, je taková... hmm... barevná? Zdá se, že váš katastr má vhodné podmínky k založení nové nory, ale stále nám chybí některé klíčové informace. Jak je na tom váš katastr s jídlem? Vyfoťte nám do zítřka zásoby jídla pro budoucí noru. Hlavní nora - KONEC

 

Lišky všech obcí, spojte se!

---------------------------------------------

Zprávy pod čarou:

Je pondělí, a to snad pro info stačí...

 

16. Března 2021

Liščí výzva:

Lišky hlásí do Hlavní nory:

Objevily jsme slabé místo dospěláků, děti! Stačí jim řvát, občas smutně koukat a je to. Mají dospěláky omotané kolem prstu! Sepsaly jsme pravidla určující hierarchii v lidské smečce:

1) Muž poslouchá vždy a všechny, tečka.

2) Ženu poslouchá muž. Pokud děti potřebují něco s čím si neporadí, poslouchají i ty, ale není to jejich přirozené chování.

3) Děti poslouchá muž i žena. Když dospěláci tvrdí, že už to nebudou dál poslouchat, tak ví že budou.

Do budoucna se zaměříme na pochopení hlasitého křiku a smutných očí, které děti s oblibou používají. Lištičky KONEC

Hlavní Nora:

Koukáme, že s jídlem to u vás nevypadá moc dobře, něco sladkého u vás nemají? Bude to muset stačit. Váš další úkol je sledovat děti a do zítřka zjistit, kam chodí nejraději. Hlavní nora - KONEC

Lišky všech obcí, spojte se!

---------------------------------------------

Zprávy pod čarou:

Rozhodli jsme se, že si pro vás nachystáme nějaké BUUK překvapení. Ale zatím je to tajemství, které se nedozvíte dřív než s koncem liščí výzvy, takže pssst. Jo a konec Liščí výzvy tím pádem jen tak nebude, musíme to všechno ještě stihnout vyrobit

 

17. Března 2021

Liščí výzva:

Lišky hlásí do Hlavní nory:

Začínáme si myslet, že to s těma lidma nakonec bude v pohodě.

Máme toho celkem dosti společného:

1) vysedávání v "noře"

2) sem tam procházka, ale hlavně se držet doma

3) nepustí nás do kavárny

4) do práce, jen když už to jinak nejde

5) všichni trneme, co si na nás "vedení" zase vymyslí

Zatím budeme pokračovat ve sledování dětí, je to celkem zábava. Lištičky KONEC

Hlavní Nora:

Pozor, připomínáme, že s lidmi není praktické navazovat kamarádské vztahy, mohli by se s vámi chtít mazlit. Ideální je si je jen omotat kolem prstu a náležitě využít k plnění vašeho poslání. Navažte kontakt i s dalšími zvířátky v katastru a pošlete nám do zítřka fotodokumentaci prvního kontaktu. Hlavní nora - KONEC

A co vaši liščí průzkumníci, sledují vás bedlivě?

Lišky všech obcí, spojte se!

---------------------------------------------

Zprávy pod čarou:

Do slibovaného překvapení jsme se dnes vrhli naplno. Nápady lítaly a papíry se plnily. Zatím je to vše jen tužkou na papíře, ale už teď se nám to moc líbí (a liškám bude taky - pssst! )

 

18.března 2021

Liščí výzva:

Lišky hlásí do Hlavní nory:

Zvířecích kamarádů jsme si našly spousty. Jsme super parta, která toho má hodně společného. Děti jsme si pustily ke kožichu už dávno. Mazlí se s námi, pusinkují... Je pravda, že nám to občas přijde trochu nehygienické, no prostě lidi. Začínáme pozorovat, že na děti máme značný vliv a vážně uvažujeme o tom, že nad rodinkou převezmeme úplnou kontrolu, hodně věcí by to usnadnilo. Zatím je ale necháme si myslet, že to mají pod kontrolou. Lištičky KONEC

Hlavní Nora:

To pusinkování a objímání si budete muset přetrpět, varovali jsme vás. Vypadá to, že lockdown lidem vyhovuje, rozhodli si ho prodloužit a my tak získali ještě trochu času. Zítra si vyražte za místní kulturou, relaxujte, čerpejte energii. Určitě nám z toho pošlete fotky, ať si uděláme představu o kulturních možnostech vašeho katastru. Hlavní nora - KONEC

A co vaši liščí průzkumníci, plní si své úkoly?

 

Lišky všech obcí, spojte se!

——————————————————————-

Zprávy pod čarou:

V BUUK dílně máme zase o zábavu postaráno, fáze "tužka a papír" byla úspěšně ukončena. Teď je fáze kafe, kafe a kafe a Tom začíná u počítače kreslit a vyměřovat.

 

19.března 2021

 

Liščí výzva:

Lišky hlásí do Hlavní nory:

Kultůra se z našeho katastru vytratila a zbývají jen herecké výkony dětí a maminek. Většinou to začíná jako komedie, ale končívá to jako ta největší tragédie, alespoň se tak děti tváří. Počasí by bylo na draka, kdyby byli draci vodotěsní, takto je to spíš počasí na ho... holinky. Lištičky KONEC

Hlavní Nora:

Koukáme, že jste si užili den s kulturou a doufáme, že máte hodně sil, protože tento víkend, vás čeká náročný úkol. Z dosavadních informací, jsme váš katastr vyhodnotili jako mimořádně nadějný. Vašim úkolem bude vybudovat zkušební noru, na které ověříte dostupný stavební materiál a zároveň může sloužit i jako nouzové útočiště ostatním zvířátkům. V pondělí očekáváme fotodokumentaci stavby. Do té doby dále sledujte rodinku a vše hlaste. Hlavní nora - KONEC

——————————————————————-

Zprávy pod čarou:

Fáze kafe kafe kafe zdárně pokračuje, ale hotovo ještě zdaleka není. Holt tento víkend bude pracovní, ale co by jsme pro vás neudělali.

 

22.března 2021

Liščí výzva:

Lišky hlásí do Hlavní nory:

Na stavbu nory jsme z důvodů nízkých teplot nemohly použít mokré procesy výstavby, a tak jsme zvolily lehkou dřevěnou konstrukci (v té kose se pracovat fakt nedá a tomu psovi ta bouda chybět určitě nebude). Jako dodatečnou izolaci jsme použily polštářky. Polštářky skvěle izolují před chladem, ale co je zajímavé, tak když si dáme polštářky na uši, tak skvěle izolují i hluk. Lištičky KONEC

Hlavní Nora:

Koukáme , že jste na to šly od lesa a svůj úkol zvládly, blahopřejeme. Další úkol bude do úterka zjistit, jak by se do vašeho katastru mohly případně dopravit ostatní lištičky. Hlavní nora - KONEC

——————————————————————-

Zprávy pod čarou:

Jak jsme čekali, tento víkend byl opravdu pracovní, ale dobrá zpráva je, že máme hotovo. Tedy tak trochu, ještě musíme do tiskárny poslat návod, fotky, produkt na web... ale jo, máme to!

 

23.března 2021

Liščí výzva:

Lišky hlásí do Hlavní nory:

Haló, noro, můžete poslat nějaké další průzkumníky? Jako pořádný lišáky, žádný tintítka, jo? Cesta k nám je volná! Už máme všechno možné i nemožné prozkoumané a o okolí toho víme tolik, že by jsme mohly psát knihu. Čekáme na instrukce. Lištičky - KONEC

Hlavní Nora:

Ano, ano, plán další fáze je takřka hotov, je třeba ale zapracovat nejnovější poznatky. Připravte se, ve čtvrtek od nás dostanete potřebné informace. Do té doby nám pošlete fotky, co jste ještě nestihly poslat, do další fáze se budou hodit! Hlavní nora - KONEC

Viděli jsme fotky vašeho katastru? Alespoň nějaké? Výborně, ve čtvrtek postoupíme do další fáze. Těšte se!

Lišky všech obcí, spojte se!

——————————————————————-

Zprávy pod čarou:

Tak fotky i tiskárna jsou zajištěny, my to snad vážně stihneme Ťuk, ťuk... Ahoj ve čtvrtek.

 

25.března 2021

Liščí výzva – vyzvedni si odměnu

Tímto okamžikem končí 1. fáze Liščí výzvy, a můžete si za vaši účast vyzvednout svoji odměnu. Zároveň začíná 2. fáze na jejímž konci představíme novinku. Tady jsou podrobnosti:

Původně jsme startovali Liščí výzvu s tím, že rozešleme zadarmo "pár" lištiček našim fanynkám, zabavíme se v lockdownu, zasmějeme se nad fotkami, a to je vše. Žádné větší ambice v tom nebyly, plán i pravidla chyběly úplně. Byli jsme naivní. Liščí výzva se rozjela takovým způsobem, že jsme brzy museli přejít z rozesílání zdarma na variantu s příspěvkem, abychom ten nápor trochu přibrzdili.

Vážíme si zájmu, který jsme strhli a obzvláště vašich příspěvků. Díky, že jste nás v tom nenechali, tady je vaše odměna:

Za každou fotku se splněným úkolem v komentáři vám dáme 100 Kč* na nákup na www.BUUK.cz

Lištičky zdárně dokončily průzkum katastru a jsou připraveny přejít do druhé fáze Liščí výzvy. Ta začne v pátek 26.3. večer a bude mít jasná pravidla i odměnu za splněné úkoly. Úkoly budou tři (PÁ, PO, ÚT) a ve čtvrtek (ano, fakt to vyšlo na 1. dubna ) pak bude konec Liščí výzvy spojený s představením novinky, kterou jsme si pro vás přichystali. Úkoly lze splnit kdykoli do ukončení druhé fáze a lze je splnit, i když nemáte lištičky. Za splněné úkoly pak od nás získáte možnost mít novinku za poloviční cenu. Už teď můžeme prozradit, že pokud se vám lišky líbí, budete z novinky nadšení.

*

Platnost slevy je do 11.4. a LZE ji sčítat se slevou získanou v 2. fázi Liščí výzvy.

Pokud jste pod hlavní příspěvek Liščí výzvy z 2.3. (byl celou dobu připnutý na zdi) vkládali fotky se splněnými úkoly, dostanete od nás za každý splněný úkol 100,- na nákup na www.BUUK.cz.

Pro získání kupónu na slevu nám napište (buuk@buuk.cz), kdy jste jednotlivé příspěvky posílali (pouze do ukončení 1. fáze) a my vám obratem vygenerujeme kód na příslušnou částku.

Podmínkou pro uplatnění kupónu, je objednávka nad 1.000 Kč.

----------------------------------------------

Zpráva pod čarou:

Všichni tušíme, jak funguje FB a sociální sítě obecně, proto není asi velkým tajemstvím, že ten největší přínos, který pro BUUK Liščí výzva přináší, je pozornost a zviditelnění se. Děkujeme za každý váš lajk, koment, sdílení... Budeme rádi i za případnou recenzi zde na FB. Slibujeme, že i nadále budeme tvořit BUUK svět hlavně pro vás.

 

Fáze 2

26. Března 2021

Liščí výzva, 2. fáze:

Lišky hlásí do Hlavní nory:

Noro, máme problém. Lidi jsou na nás hodní! Oni se o nás i dobře starají a mají nás rádi... Nevíme jak to říct, ale víte... nám se u nich líbí, takže z toho zakládání nové nory asi nic nebude. Sorry jako! Lištičky - KONEC

Hlavní nora:

Nooo, víte... my jsme se snažili najít další průzkumníky, které bychom za vámi poslali, ale ukázalo se, že se nikomu nechce. Ono je teď v hlavní noře dostatek místa na další polštářky... Asi to tak bude pro všechny lepší... Rádi vám do začátku poskytneme pár dobře míněných rad, snad zůstaneme v kontaktu... Daří se vám dobře? A jak přesně si vás rozmazlují? Pochlubte se fotkou, jsme zvědaví. Hlavní nora - KONEC

  • Lišky všech obcí, spojte se!

 

29. Března 2021

Liščí výzva, 2. fáze:

Lišky hlásí do Hlavní nory:

U lidí se máme opravdu moc dobře, ukázalo se, že jsou taky hrozně mlsní a pohodlní, skoro jako my. Přes den jdeme na procházku, někdy stihneme i dvě, samá svačinka, kafíčko, dobrý mlsání... Skvěle nám to klape. Nejlepší je, když nám k tomu svítí i sluníčko. Lištičky - KONEC

Hlavní nora:

Tak to vám přejeme, zjevně jste natrefili na príma rodinku. Podařilo se nám opravit stroj na počasí a tak k vám posíláme jarní počasí. Dejte nám vědět, jestli jaro dorazilo a jak se u vás projevuje . Hlavní nora - KONEC

  • Lišky všech obcí, spojte se!

 

Liščí výzva, 2. fáze:

Lišky hlásí do Hlavní nory:

Haló, slyšíte mě někdo? Dnes musím podat hlášení za mamku já. No, však víte, zrzka, růžová stužka... Brácha i mamka jsou úplně mimo, vlezlo na ně to jaro, co jste poslali. Jaro je tu všude cítit ve vzduchu, co do toho přidáváte? Brácha si furt píská a hladí všechno v dosahu, mamka oškubala kytky a má takovej zasněnej pohled. Poraďte, na mě nic nevlezlo a nevím co dál. Lištičky - KONEC

Hlavní nora:

A jé, to bude opravdu tím jarem, neměli jsme se v tom tolik šťourat. Bráchu stačí uložit, on se z toho vyspí. S mamkou to ale bude vážnější. Naštěstí víme co s tím. Zataháme tu za nitky a brzy vše dobře dopadne. Jen počkej, budeš sama koukat jak!

Lišky všech obcí, spojte se!

1. dubna 2021

Liščí výzva, 2. fáze - KONEC:

Lišky hlásí do Hlavní nory:

No tomu neuvěříte co se stalo! Konečně přišel pohled od toho mýho Lišáka. Směje se na něm od ucha k uchu, a že se prý vrací z cest. No to bych mu teda radila, aby se honem vrátil. Stejně mu to doma pěkně vytmavím, ale potom se s ním moc ráda usmířím. Lump je to, ale jsem ráda, že se vrací. Prej služebka, hory, špatnej signál... a teď ho, tajnýho agenta, poslali na homeoffice... Já na takovýhle náhody nevěřím, stejně v tom máte prsty. Díky Lištičky - KONEC

Hlavní nora:

Pssst, hlavně ať se to neprovalí. Máme po světě ještě fůru agentů a nemůžeme je poslat domů všechny. Vidíme, že u vás bude brzy vše v pořádku. Ochočili jste si super rodinku, která se o vás stará a Lišák už je na cestě. Přerušíme s vámi teď na nějakou dobu spojení, ale buďte připraveni, možná vás ještě povoláme do akce! Hlavní Nora KONEC

——————————————————————-

Tímto okamžikem jsme ukončili liščí výzvu a je čas se kouknout na představenou novinku.

Doplňková stránka se jmenuje VÝLET a obsahuje novou aktivitu se šňůrkou. Součástí je i batoh, který můžete s dětmi brát na opravdové výlety. Co je ale hlavní, u stránky najdete i kompletní pětičlennou liščí rodinku. I u této stránky samozřejmě můžete upravit její vzhled různobarevnými dílky, obšitím a dokonce ji můžete zařadit i do šicího BUUKu, je plně kompatibilní, včetně obšití bavlnkou. Lze ji ale využít i samostatně.

Stránku najdete zde https://buuk.cz/produkt/vylet-stranka-do-quiet-booku/

Pokud jste splnili všechny tři úkoly, máte od nás novinku za poloviční cenu. Napište nám e-mail na buuk@buuk.cz a my vám vygenerujeme slevový kód.

Poslední měsíc jsme s liškami vstávali i usínali, milovali je, proklínali, ale hlavně jsme se s nimi (a někdy i na jejich účet) skvěle bavili. Díky za to!

BUUK tým , KONEC