Blog

BUUK není jen hračka

BUUK není jen hračka

BUUK je hračka, ale zároveň může sloužit i jako všestranná didaktická pomůcka. Hraní či „práce“ s BUUKem rozvíjí samostatnost dětí, fantazii, smyslové vnímání, logické uvažování a v neposlední řadě pak jemnou motoriku. 


Zábavná knížka na cesty

Lehounká textilní knížka na cesty, která děti zabaví

Kdo máte malé děti, víte, že cestování s nimi není žádná zábava. Proto je každý rodič vděčný za cokoliv, co je dokáže co nejdéle zabavit. Ať už cestujete vlakem, autem, letadlem, či lodí, taková textilní knížka se vždy hodí.


Vítání občánků, jak by si ho přály maminky

Vítání občánků, jak by si ho přály maminky

A je to tady… moje miminko už bude přivítaným občánkem! Ach jo, jak to letí... Jenže co zase dostaneme? Rozčiluje mě plýtvání a zbytečnosti vyrobené kdo ví kde a z čeho. Nechci zase další dečku, knížku nebo hračku, toho už máme doma mraky i po starších dětech. Chtěla bych něco osobního na památku a taky aby to bylo vyrobený u nás a né v Číně...


Šicí nebo provlékací BUUK?

Aký BUUK si mám vybrať?

Aký BUUK si mám vybrať? Ten šijací, alebo radšej prevliekací? V čom sa líšia, v čom sú rovnaké, pre koho sú určené a prečo vlastne existujú obidva? Článok o tom, ako vybrať ten pravý BUUK.


BUUK quiet book – šitá kniha pro miminko

BUUK – šitá kniha pro miminko

„Představ si, že mám v bříšku zatím úplně malinkaté miminko.“ 

Takhle nějak se Prokůpek (7 let) dozvěděl, že bude mít sourozence. Měl velikou radost, až mě to překvapilo a dojalo. Jeho situace není totiž zrovna jednoduchá.


Velká kniha pro malé děti

Velká kniha pro malé děti aneb 1001 příběhů v 1

Víte, co je na téhle textilní knize pro děti nejúžasnější? Je to návrat k jednoduchosti. Dnešní děti jsou tak přehlcené spoustou různých hraček, že pokud to nemá pět různých funkcí a není na to pořádná reklama v televizi, tak to má poměrně vysokou šanci zapadnout. Jaké kouzlo je v téhle knize z textilu, že jí něco takového nehrozí?


Provlékačky - šití bez jehly a nití!

Provlékačky aneb šití bez jehly a nití

Provlékačky jsou krásné obrázky do ruky, s kterými se dá hrát nebo vyzdobit pokojíček. Provlečou si ho děti samy a s radostí či lehkostí. Zvládnou to i kluci. Je to lehčí než přišít knoflík.

Ďalej