Lehounká textilní knížka na cesty, která děti zabaví

Kdo máte malé děti, víte, že cestování s nimi není žádná zábava. Proto je každý rodič vděčný za cokoliv, co je dokáže co nejdéle zabavit. Ať už cestujete vlakem, autem, letadlem, či lodí, taková textilní knížka se vždy hodí.

Textilní knížka pro děti

Spousta rodičů volí na delší cesty tablet pro zabavení dětí. Jistě, taková pohádka nebo hra dokáže udržet dětskou pozornost. Problémem může být nejistá výdrž baterie, často ji není kam zapojit a slibovaný internet nefunguje. 

Zato tahle textilní knížka pro děti vám bude fungovat vždy. Je vytvořena tak, aby uměla děti zaujmout. Je pestrá, nápaditá, navíc si ji vytvoříte pro své dítě přímo na míru. Proto je každá taková látková kniha originál. Stejně jako vaše dítě. 

Obrovským plusem je její materiál. Nejčastěji to bývá plsť, která je moc příjemná na omak, a hlavně něco vydrží! Nemusíte se bát pokrčených a roztržených stránek, dokonce přežije, i když ji vaše dítě omylem polije. Některé se dají dokonce po takové nehodě vyprat.

Veselé cestování

S textilní/látkovou knihou se nemusíte bát dlouhých cest. Díky nim děti ani nepostřehnou, že cesta domů trvala tak dlouho

S textilními knížkami si děti užijí spoustu zábavy. Hodí se jak pro miminka, které zaujmou hlavně pestrými barvami, materiálem a veselými obrázky. Starším dětem se pak líbí různé aktivity, při kterých si procvičují jemnou motoriku, postřeh i logiku.

S textilní knížkou se vaše dítě může ponořit do říše fantazie. Na titulní stránce je schránka na postavičku kluka nebo holky, která se může stát hlavním hrdinou nebo hrdinkou jednotlivých příběhů. Ať už jej dítě pojmenuje po sobě nebo po svém nejlepším kamarádovi, bude s ním procházet jednotlivými stránkami a prožívat společně všechna dobrodružství, která na něj čekají. 

Parťák na cesty

Může to být i dobrý společník na cesty, který bude dítě doprovázet všude. S pomocí látkového kamaráda se tak můžeme s dětmi lépe připravit na to, co nás čeká. Třeba pokud se chystáme na dovolenou. Nacvičíme cestu na letiště, čekání na letadlo i samotný let. Náš hrdina může být u všeho s námi. 

K tomu je možné využít naší sady na výrobu dvou postaviček, pestrou nabídku oblečení a kapsičku na cesty. S jejich převlékáním si děti užijí spoustu legrace, a navíc získáte praktickou kapsičku, tak ideální právě pro cestování.

Jak přežít nudu

Jen se vžijte do svých dětí. Takové cestování je někdy strašná nuda. Kolem cesty jenom stromy a louky, a pak nekonečné čekání ve frontě na semaforu. Jak se jen zabavit? Jak si ukrátit tu dlouhou chvíli? Nejspíš už taky víte, co dělají děti, když se nudí. Zlobí, vztekají se, můžou házet věcmi, zlobí se navzájem. Když řídíte auto a za vašimi zády se děje tohle naštvané rodeo, jde o život. Vaše soustředění a schopnost rychle zareagovat dostává velké trhliny. Proto potřebujete něco, co opravdu funguje. 

A nejlépe něco, co nezabere moc místa a můžete to mít vždycky po ruce. Takovými třemi osvědčenými tipy jsou jídlo, pití a naše textilní knížka. Po té navíc nezůstává nepořádek jako po prvních dvou jmenovaných. 

S naším parťákem na cesty dětem nikdy není dlouhá chvíle, je vždy připraven zaujmout své místo a zpestřit tak dlouhé cestování. Dítě mu může ukazovat všechno kolem sebe a rozvíjet další společná dobrodružství. Tahle jízda totiž poslední stránkou látkové knihy rozhodně nekončí! A společně pak s dítětem můžeme vytvořit novou stránku do knížky, třeba právě o cestování.

Moje vlastní textilní knížka na cesty