Je tu opět TA noc, kdy se v mejlu objeví BUUKoviny a je to zase pecka. V dnešním díle představíme novinku, vysvětlíme jak se stát hvězdou, ohromíme známého návrháře a nakonec i prozradíme, kam NEpojedeme na dovolenou. ☀️ Takže fanfáry a jdeme na to… Postavičky a sada oblečení Už v sadě BUUK je možné postavičky převlékat, což je super, ale co kdyby toho oblečení bylo víc? Jasně, jde se shopovat ? V této doplňkové sadě najdete dvě postavičky a hromadu oblečení. Je libo letní šaty, plavky, nebo třeba pláštěnu a holiny? To vše a ještě fůra dalšího oblečení je v sadě ve variantě pro holky i kluky. Je toho tolik, že jsme na to radši navrhli i samostatnou kapsičku která se hravě vejde do kabelky. Až příště bude vaše zlatíčko zase vyvádět v čekárně u doktora, stačí sáhnout do kabelky a jste za hvězdu! ?

Doplňky do Quiet Booku
BLOG – zaručeně nej informace ze světa BUUK Malou představu o nové sadě postaviček a oblečení už asi máte, ale pokud vás zajímají podrobnosti, stačí kouknout na blog kde je popsaný každý detail. ?? Najdete tam články od Any, která vám ukáže jak jen s minimem úsilí udělat každý kousek outfitu unikátní. Stačí změnit barvu nitě, bodnout sem, tam, jiný steh a i Gucci by koukal, co vám vzniká pod rukama. Buďte originální, buďte své! ? Výzva: Pošlete nám fotky a my uspořádáme módní přehlídku, která změní BUUK svět! Tradičně je v BUUKovinách i nějaká ta sleva, takže abychom vám usnadnili rozhodování, zda třeba postavičky potřebujete (což ano), tak při zadání hesla BUUKoviny budete mít při platbě na účet poštovné na pobočky Zásilkovny ZADARA.
sada oblečení Quiet Book

Důležité věci už víte, takže na co se můžete těšit příště? Léto už je fakt tu a tak vám příště napíšeme, jakou má BUUK v plánu dovolenou. Možná to zní překvapivě, ale ne, do Chorvatska za žraloky nejedeme. ? Naše dovolenka je fakt BOMBA a navíc nás na ní můžete i navštívit ? Pokud jsme vám nasadili brouka do hlavy, zůstaňte na příjmu, příště to na vás vybalíme! ?

BUUK tým
?‍♀️?‍♂️?‍♀️