Yesss! Pravidelně nepravidelné BUUKoviny jsou tu ?

V dnešním díle se dočtete z čeho že to máme obrovskou radost, dostanete dobře míněnou radu a nakonec vás seznámíme s celebritou. Jdeme na to!

BLOG – Ano, Ano, Ano, konečně jsme se dokopali, vytáhli témata ze šuplíku, dali si gin & tonic ? a pustili se do toho?. Dalo nám to zabrat, ale při troše štěstí by to mohl být začátek něčeho velkého. Představa je taková, že by na jednom místě měla vzniknout studnice informací na téma Quiet Book. Jasně, jako výrobci BUUKu si taky přihřejeme polívčičku, ale záměrem je šířit osvětu o QB, ukázat jak, proč, inspirovat… Quiet Book je prostě fenomén a už teď máme v hlavě nápadů na tolik témat, že to nestihneme ani za rok.⏰

zdroj informací o výrobě Quiet Booku

A o čem že to bude?
Hlavním tématem bude tvoření. Tvoření aktivit, stránek, vazby…. No prostě všeho, aby z toho nakonec byl Quiet Book, úsměv, štěstí, hrdost na to že jste to dokázali.? Hned do začátku tak spouštíme seriál „Jak se šije Quiet Book“.
Články a recenze budou na blogu přibývat nahodile, ale slibujeme, že se budeme snažit být aktivní. Pokud máte námět na článek, připomínku, radu, napište nám na buuk@buuk.cz Buďte součástí světa BUUK!?

BUUK pro kluky i holky

Jak jsme slíbili, i dnes jsme si pro vás nachystali slevu. Tentokrát je to jméno dítěte zdarma. Napište do poznámky v objednávce „BUUKoviny“ spolu se jménem a máte od nás jméno zadara ?.
I nadále platí akce 2+1 zdarma. Stačí se tak domluvit mezi kámoškama a BUUK vás vyjde levněji ?.

recenze Quiet Book

A nakonec je tu slíbená celebrita. Klára – autorka blogu slaskoumama.cz Její blog určitě stojí za to sledovat. Mimo jiné má rozjetý projekt Quiet Book – barevná    auta?. Minulý rok jsme ji pozvali k nám do dílny a nakonec z toho kromě recenze BUUKu vzniklo i přátelství.
Díky za vše Klári.?

BUUK tým

Na příště si pro vás chystáme zase nálož novinek, kromě dalších článků na blogu se tentokrát dostane konečně i na šití. ⏳

BUUK tým
?‍♀️?‍♂️?‍♀️